• İLETİŞİM

  İLETİŞİM

  İLETİŞİM :

  28 Haziran Mh.Şevkat sok. No:13 Erturan Mühendislik İZMİT -KOCAELİ

  P.tesi-Pazar

  08:30-18:30

  7/24 TEKNİK SERVİS

  0262 322 27 17– 0 533 373 49 29

 • KOCAELİ İZMİT GİLAN YETKİLİ SERVİS

  KOCAELİ İZMİT GİLAN YETKİLİ SERVİS

  İLETİŞİM:

  28 Haziran Mh. Şevkat Sok.No:13 Erturan Müh.   İZMİT-KOCAELİ

  P.TESİ-PAZAR

  08:30-18:30

  7/24 TEKNİK SERVİS

  0262 322 27 17  0533 373 49 29

  Doğalgaz sobası kullanıyor ve sobanızla ilgili sormak istedikleriniz varsa Yetkili Gilan doğalgaz soba servisi olarak hertürlü sorunuzu uzman Makina Mühendisi Firma sahibimiz tarafından en iyi şekilde sizleri aydınlatmaktayız.Eğer servis hizmeti de almak isterseniz Firmamız ile temasa geçmeniz yeterlidir.

  YETKİLİ GİLAN DOĞALGAZ SOBA TAMİR,BAKIM SERVİSİ

  Yetkili Gilan Doğalgaz soba servisi ihtiyacınız halinde 7/24 sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.Bizim için çalışma zamanının önemi yoktur.Önemli olan siz değerli müşterilerin sorunlarının en kısa sürelerde mağdur olmadan karşılanmasıdır.

  Yetkili gilan doğalgaz soba servisi bünyesinde uzman makina mühendisi kontrolünde işini çok iyi bilen teknisyenler faaliyette bulunmaktadır.Sorunlu olan parçanın tamiri mümkünse tamiri yapılıp ,tamiri mümkün değilse orjinal yedek parça ile değiştirip garantili şekilde  doğalgaz sobanızı kullanıma hazır hale getiriyoruz.

  Yetkili  gilan doğalgaz soba servisi bakımdan tamirata tüm işlerinizi kalite çerçevesinde yerine getirerek garantili şekilde sorunlarınız çözülmektedir.Doğalgaz soba tamiri çok hassas birşeydir.Ufak bir teknik hatada gaz kaçağı veya daha maliyetli sorunlarla karşılaşabilirsiniz.Bu yüzden soba tamirini işin ehli yetkili servislere yaptırınız.

  GİLAN DOĞALGAZ SOBA BAKIMI

  Yetkili ERTURAN GİLAN doğalgaz soba servisi olarak eğer sobanızdan gaz kokusu almıyorsanız,yanmada herhangi bir teknik sorun yaşamıyorsanız kombiler gibi her sene peryodik bakım yaptırmanıza gerek yoktur.

  Sadece sobanızın kapağını (vidasızdır) soba yanmıyorken nemli bir bezle tozunu almanız yeterlidir. Yaza çıkarken de soba bacanızı bir naylon poşetle bağlarsanız soba pilot memesinin tozlanmasının önüne geçerseniz.

  GİLAN DOĞALGAZ SOBA TAMİRİ

  Gilan Doğalgaz sobanız

  -Çakmak ateşliyor fakat pilot yanmıyor ise .

  -Doğalgaz soba bujisi ateşleme yapmıyor ise

  -Doğalgaz sobanızın pilot alevi yanıyor,sobanızın ayar düğmesini 7’ye kadar getirip brülör     alevlenmiyor   ise

  -Doğalgaz sobanızın ayar düğmesini 7 ‘ye kadar getirip brülör kısık alevde yanıyor ise

  -Doğalgaz sobanızdan gaz kokusu alıyorsanız

  Doğalgaz sobanızın servis ve tamiri için YETKİLİ GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ İÇİN ERTURAN KOMBİ DOĞALGAZ SOBA SERVİSİNİ arayınız.

  Sımsıcak mutlu yuvalar için ERTURAN MÜHENDİSLİK .

  kartepe yetkili gilan doğalgaz soba servisi  köseköy yetkili gilan doğalgaz soba servisi sarımeşe yetkili gilan soba servisi uzunçiftlik yetkili gilan soba servisi uzunbey yetkili gilan soba servisi akşemeşe gilan yetkili gilan soba servisi sapakpınar yetkili gilan doğalgaz soba servisi uzuntarla gilan yetkili doğalgaz soba servisi ibrikdere gilan yetkili gilan doğalgaz  soba servisi eşme yetkili gilan doğalgaz soba servisi

  acısu yetkili gilan doğalgaz soba servisi  maşukiye yetkili gilan doğalgaz soba servisi tepetarla yetkili gilan doğalgaz soba servisi derbent yetkili gilan doğalgaz soba servisi arslanbey yetkili gilan doğalgaz soba servisi rahmiye yetkili gilan doğalgaz soba servisi 42 evler yetkili gilan doğalgaz soba servisi başiskele yetkili gilan doğlagaz soba servisi vezirçiftli yetkili gilan doğalgaz soba servisi yuvacık yetkili gilan doğalgaz soba servisi yazlık yetkili gilan doğalgaz soba servisi seymen yetkili gilan doğalgaz soba servisi döngel yetkili gilan doğalgaz soba servisi gölcük gilan yetkili doğalgaz soba servisi ihsaniye yetkili gilan doğalgaz soba servisi kocaeli gilan yetkili doğalgaz soba servisi izmit gilan yetkili doğalgaz soba servisi bekirpaşa yetkili gilan doğalgaz soba servisi bekirdere yetkili gilan doğalgaz soba servisi üçyol yetkili gilan doğalgaz soba servisi çayırköy yetkili gilan doğalgaz soba servisi yeşilova yetkili gilan doğalgaz soba servisi tepeköy yetkili gilan doğalgaz soba servisi çubuklu yetkili gilan doğalgaz soba servisi orhaniye gilan yetkili doğalgaz soba servisi sarıhocalar yetkili gilan doğalgaz soba servisi kandıra yetkili gilan doğalgaz soba servisi kabaoğlu  gilan yetkili doğalgaz soba sevisi sarıcalar gilan yetkili doğalgaz soba servisi sekbanlı yetkili gilan doğalgaz soba servisi sepetçi yetkili gilan doğalgaz soba servisi

  üçtepeler yetkili gilan doğalgaz soba servisi tavşantepe gilan yetkili doğalgaz soba servisi topçular yetkili gilan doğalgaz soba servisi derince yetkili gilan doğalgaz soba servisi çenesuyu yetkili gilan doğalgaz soba servisi  kuruçeşme gilan yetkili doğalgaz soba servisi esentepe yetkili gilan doğalgaz soba servisi paljyolu yetkili gilan doğalgaz soba servisi çınarlıköyü yetkili gilan doğalgaz soba servisi 60 evler yetkili gilan doğalgaz soba servisi 95 evler gilan doğalgaz soba servisi körfez yetkili gilan doğalgaz soba servisi

   

   

   

   

   

 • DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ: 0 533 373 49 29—0262 322 27 17

  DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ: 0 533 373 49 29—0262 322 27 17

  İZMİT DOĞALGAZ SOBA TAMİR ve BAKIM SERVİSİ

  İzmit yetkili Gilan d.gaz soba servisi İzmit fujiyama d.gaz soba servisi İzmit hoşseven d.gaz soba servisi

  İzmit eca soba servisi  İzmit d.döküm soba servisi  İzmit berrussa soba servisi izmit sunfire soba servisi

  izmit fellini soba servisi izmit süsler soba servisi  izmit as royal soba servisi

  20 yıllık doğalgaz tesisat ve servislik tecrübesi ile izmit genelinde hizmetinizdeyiz.

   

  0262 -322 27 17     –0533 373 49 29

   

  İzmit/Kocaeli bölgesinde doğalgaz soba servisi hizmeti vermekte olan firmamız ,İzmit soba servisi,doğalgaz soba bakımı ,soba tamiri, doğalgaz soba camı değişimi,doğalgaz sobası baca emniyet sensörü değişimi yapmaktayız.

   

  Kocaeli İzmit ,yeşilova,tepeköy  ,çayırköy,köseköy,topçular,tavşantepe,bekirdere,bekirpaşa,yenidoğan,üçtepeler,umuttepe,yenişehir,derince ,başiskele,körfez,kartepe,suadiye,balaban,derbent,acısu,uzuntarla,ibrikdere,eşme,tepetarla,çubuklu,kabaoğlu,sarıcalar,sekbanlı,sarıhocalar,orhaniye,üçyol,28 haziran ,elmalık doğalgaz sobası ,kombi ve petek bakımı hizmeti vermekteyiz.

  -D.gaz soba yıllık bakım

  -D.gaz sobası camı değişimi

  -D.gaz sobası çakmak değişimi

  -D.gaz sobası montajı

  -D.gaz sobası koku sorunları

  -D.gaz sobası ateşleme problemi

  -D.gaz sobası yanma ve sönme problemleri

  -Bacalı d.gaz sobası yanma ve sönme problemleri

  -D.gaz sobası valf değişimi

  -Hermetik doğalgaz soba servisi

  -Mevcut kullanmakta olduğunuz kombi,ocak sistemine 1 ad. d.gaz soba hattının çekilmesi,proje ve işçiliğinin yapılması işlemleri

  Kocaeli-İzmit bölgesinin hemen her ilçesi ve semtine hizmet veren ERTURAN KOMBİ SOBA DOĞALGAZ SERVİSİ konusunda  da sizlere ,kaliteli,hızlı ve güvenilir bir servis hizmet ağı kurmuş ve sektöründe söz sahibi olmuştur.

  20 Yılı geçen tecrübemiz ve binlerce müşteri referansımız ile hizmetinizdeyiz.

   

  İLETİŞİM: 0 262 322 27 17—-0 533 373 49 29

   

   

   

 • İZGAZ ACİL 187

  İZGAZ ACİL 187

  İZGAZ ACİL 187 HATTI

  Kocaeli sınırlarında d.gaz kullanıcısı müşterilerinin sarımsak kokusuna benzer bir gaz kokusu hissettiği anda haftanın 7 günü  7 x 24 hizmet veren ücretsiz çağrı merkezidir.

  İZGAZ ACİL 187 HATTINI NE ZAMAN ARAMALIYIZ

  Eviniz de veya işyerinizde kullandığınız cihazlardan (ocak,kombi,doğalgaz sobası , şofben veya gaz tesisatı)gaz kokusu aldığınız zaman izgaz acil 187′ yi 7 x24 arayabilirsiniz.

  Bina içi sahanlıklarda veya d.gaz sayaçı bağlantı elemanlarında d.gaz kokusu duyarsanız

  Binanızın önündeki d.gaz kutusundan gaz kokusu duyarsanız.İzgaz acil 187 hattını 7X 24 aryabilirsiniz.

  İZGAZ  187 ACİL’İ ARADIĞIMIZ ZAMAN YAPMAMIZ GEREKENLER

  D.gaz saati veya d.gaz faturanızda evs165…    gibi rakamla yazan sayıyı veya tesisat numaranızı ALO 187 çağrı merkezine bildiriyorsunuz.

  2.ADIM ABONE ad ,soyad ve adresinizi çağrı merkezine bildirmeniz yeterli.

  İZGAZ ACİL 187 en kısa sürede  adresinize ulaşır.

   

  İZGAZ ACİL 187’nin YAPACAĞI İŞLEMLER

  İzgaz acil 187 gaz kaçağı olan ortamdaki kaçağın yerini tespit edip sayacınızı mühürler.Müşteriyi kaçağın giderilmesi konusunda uyarıp, tekrar İZGAZ ACİL 187 ‘yi arayıp randevü almanızı talep eder.

  İZGAZ ACİL 187 GAZ KAÇAĞINDAN DOLAYI SAYACINIZ MÜHÜRLENDİ NE YAPMALISINIZ.

  Bu konuda yılların tecrübeli izgaz yetki belgeli kocaeli erturan kombi servisini arayabilirsiniz.

  KOCAELİ ERTURAN KOMBİ SERVİSİNİN UZMAN GAZ KAÇAK EKİBİNİN YAPTIĞI HİZMETLER.

  Gaz kaçağı tesisatınız da ise gaz kaçak ekibimiz tesisatınızın manametre ile kaçak ölüçümünü yapar.Kaçağınızı tespit edip tesisatınızdaki sorunu giderir.

  Bunun dışında cihaz flexlerinizde ise sorun izgaz şartnamesine uygun sorunlu bağlantı hortumu değiştirilir.

  Gaz kaçağı kombi,ocak,d.gaz sobası veya şofbende ise sorun giderilir.

  Gaz kaçağı giderildikren sonra İZGAZ 187 aranır.Gaz kaçak ekibimiz izgaz 187 ekibine nezaret eder.İzgaz acil 187 ekibi hiç bir sorun olmadığını tespit ettikten sonra d.gaz saatinizin mühürünü açar.

  D.gazınızı güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

   

 • DOĞALGAZ TESİSAT ,PROJE ,TAAHHÜT

  DOĞALGAZ TESİSAT ,PROJE ,TAAHHÜT

  Erturan mühendislik firması 2003 yılından beri evlere,müstakil konutlara ,sitelere,işyerlerine,resturant,cafe gibi yerlere doğalgaz tesisat kurulum,kombi,petek,doğalgaz sobası kurulum ,malzeme,işçilik,proje dahil anahtar teslim işleri yapmaktadır.İzgaz yetki belgesine sahiptir.İZGAZ YETKİ NO:0259

  DOĞALGAZ TESİSATI YAPTIRIRKEN İLK DİKKAT ETMEMİZ GEREKEN KURAL

  Doğalgazınızı yaptıracağınız firmanın doğru tespiti.Seçtiğiniz firmanın izgaz yetki belgesine sahip olması gerekiyor.piyasada bir çok korsan çalışan yetki belgesiz firma mevcuttur. Eğer siz doğalgaz tesisatını yaptırdığınız firma korsan ise yaptırdığınız işle ilgili sorun yaşadığınıuzda izgaz bu konuda size yardımcı olamaz çünkü yetki belgeli firması olmadığı için.

  İkinci husus seçtiğiniz firmanın doğalgaz tesisatı ile ilgili deneyimi,kullandığı malzeme kalitesi,işçilik kalitesi,size taahhüt ettiği zamanda iş teslimatıdır.

  Diğer önemli bir husus ise evinizle ilgili tesisat seçimi.Evinize hangi tesisat uygun sobalı,şofbenli tesisatmı ,kombili sistemmi veya kombi ve sobalı sistemmi eviniz için uygun.Bu konuda firmamızın mühendisi tüm şartları göz önünde bulundurarak sizin menfaatiniz için en iyi yönlendirmeyi yapmaktadır.

  NASIL DAHA DÜŞÜK CEP YAKMAYAN FATURALAR ÖDEYEBİLİRİZ.

  -Camlarınız çift cam ve konfor cam seçimi olmalıdır.

  -Oturduğunuz mekanın dış izlasyonu,eğer üst katta iseniz çatı izalasyonu iyi olmalıdır.

  -Kombiniz premixs teknolojiye sahip tam yoğuşmalı kombi olmalıdır.

  -petek kaliteniz iyi olmalıdır.

  -Kalorifer tesisatınız sorunsuz olmalıdır

  -Radyatör vanalarında termostatik vana kullanılmalıdır

  -Kombi seçim yeri mümkün olduğunca evin orta yerinde olmalıdır. Tabiki de bu mümkünse

  -Kombi bakımı ve tesisat temizliği belirli zaman aralıklarında yapılmalıdır.

  Erturan mühendislik firması Türkiyede nadir olan hem tesisat kurup hemde servislik hizmeti veren kocaeli tek firmadır.

   

 • DOĞALGAZ ŞOFBEN SATIŞI

  DOĞALGAZ ŞOFBEN SATIŞI

  ECA-D.DÖKÜM-GOLDTERM-DAXOM MARKA HERMETİK ŞOFBENLERİN ŞATIŞINI YAPMAKTAYIZ.

 • DOĞALGAZ SOBA SATIŞI

  DOĞALGAZ SOBA SATIŞI

  GİLAN,HOŞSEVEN,MİRA,FUJİYAMA Marka sobaların satışını ve montajını izgaz şartnamesine uygun şekilde yapmaktayız.Mevcutta kullanım ömrü bitmiş doğalgaz sobasını söküp istediğiniz marka soba montajı hizmetini yapıp izgaz uygunluk bölgesini alıp sobanızı kullanıma hazır hale getirmekteyiz.

  Ayrıca firmamız evinizde zamanında soba ucu bırakılmadıysa proje tadilat ve işçiliği hizmetlerinide sunmaktayız.

  Firmamız gilan doğalgaz sobalarının yetkili servisliğini yapmaktadır.Her marka soba için arıza ,bakım ,kurulum hizmetleri vermektedir.

   

 • KOMBİ SATIŞI

  KOMBİ SATIŞI

  Hermarka kombi satışımız mevcuttur.Sattığımız markalar AİRFEL, ARÇELİK, D.DÖKÜM,ECA,İMMERGAZ, VİESSMANN, VAİLLANT, BUDERUS, FERROLLİ, TERMOTEKNİK. Satışını yaptığımız marka kombilerin garanti süreleri bittikten sonra tamir ,bakım,onarım hizmetlerini firmamızın yetkili mühendisi tarafından servislik hizmetleri verilmektedir.kocaeli Erturan kombi servisi kombi satışının yanında eski kombinizi söküm işlemleri ve yeni kombinizi kurulum işlemlerini izgaz teknik şartnamesine uygun şekilde kurup izgaz uygunluk keğıdını hiçbir ücret ödemeden firmamız tarafından yapılmaktadır.İzgaz uygunluk evrakı önemli bir konudur.En önemlisi kombi kurulumu bittikten sonra can güvenliğiniz için izgaz kontrolü gereklidir.İzgaz evrakı olmadan hiç bir  yetkili servis cihazınıza garanti vermez ve kombinizi devreye almaz.

  Kocaeli Erturan kombi servisinin bacalı kombi satışı da mevcuttur.Bacalı kombi olan yere izgaz şartnamesi gereği can güvenliğiniz için karbonmonoksit cihazı takarak montaj yapmaktayız.Kocaeli Erturan kombi servisi olarak müşterilerimize tavsiyemiz bacalı cihaz yerine hermetik cihaza geçilmesini tavsiye ediyoruz.Çünkü hermetik cihazlar bacalı cihazlardan daha güvenilir cihazlardır.İlerliyen yıllarda bacalar deformasyona uğramakta bu durum sizlerin can güvenliğini tehlikeye atmaktadır.

  Bacalı cihazdan hermetik cihaza kocaeli Erturan kombi servisi ile çok rahat bir şekilde geçebilirsiniz.İzgaz yetki belgeli bir firma olduğumuz için proje onayı ,tesisat taşıma,hermetik kombi montajı ,kombi dolap montajı tüm bu işlemlerin hepsini firmamız tarafından uygun bir fiyata yapmaktayız.

  KOMBİ SEÇİMİNDE NELERE DİKKAT ETMELİYİZ.

  Artık %93 verimle çalışan konvansiyonel hermetik kombilerin üretimi EPDK tarafından yasaklanmıştır.Fakat bu kombileri piyasadan bulup müşterilerimize takabiliyoruz. Fakat üretimi kalktığı için piyasada fiyatları yoğuşmalı kombi faiayatlarına denk gelmektedir .Kocaeli erturan kombi servisi olarak tavsiyemiz % 108 verimle çalışan premixs (tam yoğuşmalı) teknolojili kombilerin kullanılması.Bu kombiler yüksek verimli ve düşük yakıt tüketen kombilerdir.Bunların dışında % 103 verimle çalışan Condense (yarı yoğuşmalı) kombilerde mevcuttur.Bu kombilerin fiyatları tam yoğuşmalı kombilere göre markasına göre 300 ila 500 TL daha ucuz olması müşteriye fiyat avantajı sunmaktadır.

  Konvansiyonel kombileri basit bir şekilde anlatırsak,doğalgazı yakarak ısıya çevirirler ve yanma reaksiyonu sonrası açığa çıkan atık gazları baca sistemi vasıtası ile tahliye eder,bu aşamada tahliye edilen ve yüksek sıcaklığa sahip atık su buharı dış ortama bırakılmış olur.Daha teknolojik bir tasarıma sahip yoğuşmalı kombilerde ise konvansiyonel atmosfere atılan su buharı sahip olduğu enerjide ısıtma ihtiyacı ile kullanılır.Gerçekleştirilen ısı transferi sonrasında sıcaklığı düşen su buharı yoğuşur,ismini buradan alır.

  Eski tasarım kombilerde atık gazın sahip olduğu kullanılmayan enerji yoğuşmalı cihazlarda kullanılır.Radyatörlerinize sıcak su olarak aktarılır.Bu da aynı miktarda yakıttan daha fazla ısı elde ederek daha ekonomik bir  tüketim sunarak doğalgaz faturanıza yansır.

  kombi satın alırken alacağınız kombinin yoğuşma teknolojisine sahip olmasının yanı sıra kullanılacak alanın özellikleride önemlidir.

  ev yada ofis metrekaresi bulunduğu  konum yapının izalasyon kalitesi banyo sayısı değerlendirilmelidir.

  Buna en uygun kombi tespit edilmelidir.

  Yoğuşmalı bir cihazdan en hesaplı şekilde faydalanmak için ,mümkün olduğu kadar fazla yoğuşma gerçekleşmelidir.Bunun için doğru sistem tasarımı önemlidir.Tesisattan dönen suyun sıcaklığı mümkün olduğunca 55 derece ve altında olmalıdır.Radyatörler için maksimum 60 70 derece olmalıdır.Ülkemizdeki gerek hesap yöntemlerindeki emniyet katsayıları gerekse tesisat uyguluyacılarının tecrübeleri dolayısıyla radyatör seçimleri genelde büyük yapılmakta ve yoğuşmalı cihaz kullanımı elverişli olmaktadır.

  Isıtma sezonu boyunca kombi çıkış suyu sıcaklıkları tavsiye edilen sıcaklığın altında kalmaktadır.Şüphesiz ki verim değeri  ve sessiz işletim kombilerin en önemli özellikleri arsında gelir ve iki kombi cihaz arasında kullanıcının karar vermesinde önemli rol oynar.

  Enerji verimlilik değerleri önemlidir.Kombinizi almadan önce enerji verimliliği etiketini mutlaka değerlendiriniz.

  Daha detaylı bilgi almak için KOCAELİ-İZMİT ERTURAN MÜHENDİSLİK  SERVİS olarak bize danışabilirsiniz.İletişim bilgileri  0262-322 27 17  –0 533 373 49 29

  HANGİ MARKA KOMBİ ALMALIYIM

  Günümüz teknolojisinde artık markalar arasında artık teknojik ve fiyat farkı kalmalı desek yalnış söylemiş olmayız.Kombi alırken aldığınız yer çok önemli .Kocaeli erturan kombi servisi uzun yıllardır izgaz yetki belgeli olarak bu sektörün içinde olduğu için müşterilerimiz açısından büyük avantajdır.

  KOMBİ ALIMINDA NEDEN KOCAELİ ERTURAN KOMBİ SERVİSİ

  Tesisat ve servislik konusunda izgaz yetki belgeli firma olarak 20 yıllık bir tecrübe

  Uygun fiyat politikası

  Kombi montajınız Mak.Müh Fatih Erturan gözetiminde izgaz teknik şartnamesine uygun olarak yapılır.

  İzgaz uygunluk belgesi işlemleri ücretsiz olarak firmamız tarafından yapılır.

  Kocaeli erturan kombi servisi cihazınızın garantisi bittikten sonra bakım,arıza gibi ileride yaşayabileceğiniz sorunlara karşı teknik desteği verir.

  KOCAELİ-İZMİT ERTURAN MÜHENDİSLİK FİRMAMIZIN SATMIŞ OLDUĞU KOMBİ MARKALARI

  KOCAELİ-İZMİT  İMMERGAZ YETKİLİ KOMBİ SATICISI

  KOCAELİ-İZMİT DEMİRDÖKÜM KOMBİ SATICISI

  KOCAELİ -İZMİT PROTERM KOMBİ SATICISI

  KOCAELİ -İZMİT ECA KOMBİ SATICISI

  KOCAELİ -İZMİT VİESSMANN KOMBİ SATICISI

  KOCAELİ-İZMİT VAİLLANT KOMBİ SATICISI

  KOCAELİ -İZMİT BUDERUS KOMBİ SATICISI

  KOCAELİ-İZMİT BAYMAK KOMBİ SATICISI

  KOCAELİ-İZMİT LAMBERT KOMBİ SATICISI

  KOCAELİ-İZMİT FERROLİ KOMBİ SATICISI

  KOCAELİ -İZMİT ARÇELİK KOMBİ SATICISI

  KOCAELİ -İZMİT BEKO KOMBİ SATICISI

  KOCAELİ-İZMİT BOSH KOMBİ SATICI

   

 • DOĞALGAZ SOBASI TAMİR VE BAKIM

  DOĞALGAZ SOBASI TAMİR VE BAKIM

  Doğalgaz sobası daha çok küçük boyutlu kapalı alanları ısıtmak için kullanılır. Erturan Kombi Doğalgaz Soba Servisi olarak Bacalı ve Hermetik olmak üzere iki çeşidi olan sobalarda Satış, Kurulum, Bakım ve Tamir hizmeti sunmaktayız.

  Doğalgaz sobaları 2 tür yakma sisteminden oluşur.Yeni nesil doğalgaz sobaları otomatik pilli yakma sistemlidir.Bu sobalarda oluşan sorun genelde buji ateşlemesi yapmıyor ise pil değiştirilerek sorun kolayca çözülür.Buji ateşleme yapıp soba yanmıyor ise servis çağırmak gerekir.Firmamızdan gelen yetkili servis ustası pilotta oluşan toz veya örümcek ağını temizleyip sızdırmazlık testini yaptıktan sonra sobanızı sorunsuz bir şekilde devreye alır.

  Eski nesil doğalgaz sobaları çakmaklı manyetolu sistemlerdir.Bu sistemlerde sıklıkla karşılaşılan sorunlar genelde buji ateşleme yaptığı halde soba yanmayabilir.Bunun nedeni bujinin pilota olan mesafede sorun olabilir .Çakmak gücü zayıflamış olabilir.Çakmak kablosunda sorun olabilir.Pilot tıkalı olabilir.

  Hermetik veya bacalı doğalgaz sobalarında oluşan diğer bir sorunda sobanın eskisi gibi randımanlı ısıtmaması sorunu olması.Bu durumda yetkili servis ustamız doğalgaz sobası brülör yanmasını kontrol eder.Brülör yanması kısık alevli ise servis elemanımız sobaya müdahale eder.

  Hermetik veya bacalı doğalgaz sobanızdan gaz kokusu alıyorsanız hemen servise haber veriniz.Bu durumda yetkili servis ustamız önce soba brülör bağlantı flexsini kontrol eder.Doğalgaz sobası kazanı çatlakmı değilmi onun kontrolü yapılır.Doğalgaz sobasının tüm rekor bağlantıları sızdırmazlık kontrolü yapılır.

  Doğalgaz sobası gaz valfi dönmüyor ise gerekli kontrol yapıldıktan sonra ya tamiri yapılır veya yenisi ile değiştirilir.

  Doğalgaz sobasının kapağı sararması durumunda yenisi ile değiştirilir.

  Dogalgaz sobasının cam fitilleri düşmesi durumunda içeriye atık gaz sızmaması için yeni fitiller ile değiştirilir.

  Doğalgaz sobasının camı kırılması durumunda içeriye gaz sızmaması için yeni cam ile değiştilir.

  Doğalgaz sobası yanarken birden sönmesi durumunda termokupul ve baca kontrolü yapılıp sorun giderilir.

  Doğalgaz sobanızdan içeriye su gelmesi durumunda sobanın baca meyil kontrolü yapılır.

  YETKİLİ GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ,FUJİYAMA DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ,HOŞSEVEN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ,BERRUSSA DOĞALGAZ SOBA SERVİS,AS ROYAL DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ,SÜSLER DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ,SUNFİRE DOĞALGAZ SOBA SERVİS,DEMİRDÖKÜM DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ,ECA DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ,BAYMAK DOĞALGAZ SOBA SERVİS,FELLİNİ DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.

  DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ HİZMET BÖLGELERİMİZ.

  KOCAELİ YETKİLİ GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  İZMİT GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  KOCAELİ GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  BEKİRPAŞA GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİS

  KARTEPE  GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  EŞME GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  UZUNTARLA GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  DERİNCE GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  KÖRFEZ GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  ALİKAHYA GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  TAVŞANTEPE GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  YENİŞEHİR GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  YEŞİLOVA GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  ÇAYIRKÖY GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  TEPEKÖY GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  ÜÇYOL YETKİLİ GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  YENİŞEHİR YETKİLİ GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  SUADİYE YETKİLİ GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  KABAOĞLU KÖYÜ YETKİLİ GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  SEKBANLI KÖYÜ YETKİLİ GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  ORHANİYE KÖYÜ YETKİLİ GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  ÇUBUKLU KÖYÜ YETKİLİ GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  KULOĞLU KÖYÜ YETKİLİ GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  TEKKE KÖYÜ YETKİLİ GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  MURAT KÖYÜ YETKİLİ GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  SARICALAR KÖYÜ YETKİLİ GİLAN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

   

   

   

   

   

  İZMİT FUJİYAMA DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  KOCAELİ FUJİYAMA DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  KARTEPE FUJİYAMA DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  BEKİRPAŞA FUJİYAMA DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  YEŞİLOVA FUJİYAMA DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  TAVŞANTEPE FUJİYAMA DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  YENİŞEHİR FUJİYAMA DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  ÇAYIRKÖY FUJİYAMA DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  TEPEKÖY FUJİYAMA DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  DERİNCE FUJİYAMA DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  KÖRFEZ FUJİYAMA DOĞALGAZ  SOBA SERVİSİ

  EŞME FUJİYAMA DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  ALİKAHYA FUJİYAMA DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  UZUNTARLA HOŞSEVEN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

   

  İZMİT HOŞSEVEN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  KOCAELİ HOŞSEVEN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  BEKİRPAŞA HOŞSEVEN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  TAVŞANTEPE HOŞSEVEN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  YENİŞEHİR HOŞSEVEN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  YEŞİLOVA HOŞSEVEN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  TEPEKÖY HOŞSEVEN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  ÇAYIRKÖY HOŞSEVEN DOĞALGAZ  SOBA SERVİSİ

  KARTEPE HOŞSEVEN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  EŞME HOŞSEVEN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  UZUNTARLA HOŞSEVEN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  DERİNCE HOŞSEVEN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  KÖRFEZ HOŞSEVEN DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

   

  KOCAELİ ECA DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  İZMİT ECA DOĞALGAZ SOBA SERVİSİ

  TAVŞANTEPE ECA SOBA SERVİSİ

  YENİŞEHİR ECA SOBA SERVİSİ

  ÜÇYOL ECA SOBA SERVİSİ

  BEKİRPAŞA ECA SOBA SERVİSİ

  KARTEPE ECA SOBA SERVİSİ

  KÖSEKÖY ECA SOBA SERVİSİ

  UZUNTARLA ECA SOBA SERVİSİ

  EŞME ECA SOBA SERVİSİ

  SUADİYE ECA SOBA SERVİSİ

  MAŞUKİYE ECA SOBA SERVİSİ

  BALABAN ECA SOBA SERVİSİ

  DERBENT ECA SOBA SERVİSİ

  ALİKAHYA ECA SOBA SERVİSİ

  YEŞİLOVA ECA SOBA SERVİSİ

  TEPEKÖY ECA SOBA SERVİSİ

   

  KOCAELİ D.DÖKÜM SOBA SERVİSİ

  İZMİT D.DÖKÜM SOBA SERVİSİ

  B.PAŞA D.DÖKÜM SOBA SERVİSİ

  ÜÇYOL D.DÖKÜM SOBA SERVİSİ

  YEŞİLOVA D.DÖKÜM SOBA SERVİSİ

  KARTEPE D.DÖKÜM SOBA SERVİSİ

  ALİKAHYA D.DÖKÜM SOBA SERVİSİ

  KÖSEKÖY D.DÖKÜM SOBA SERVİSİ

   

  KOCAELİ BERRUSSA SOBA SERVİSİ

  İZMİT BERRUSSA SOBA SERVİSİ

  TAVŞANTEPE BERRUSSA SOBA SERVİSİ

  YEŞİLOVA BERRUSSA SOBA SERVİSİ

  YENİŞEHİR BERRUSSA SOBA SERVİSİ

  ÜÇYOL BERRUSSA SOBA SERVİSİ

  ÜÇYOL BERRUSSA SOBA SERVİS

   

   

   

 • KOMBİ KART TAMİRİ

  KOMBİ KART TAMİRİ

  Kombi kart arızaları en yaygın Kombi arızalarından biridir. Özellikle Voltaj dalgalanmaları, Kullanım hataları, Elektrik tesisatlarındaki problemler gibi sebeplerle oluşan arızalar, Kombileri çalışmaz yada doğru çalışmaz hale getirebilir.

  Bu türden arızalarda Kombi Kartlarınızı Garantili bir şekilde tamir ediyoruz. Böylece yeni kartlara göre çok cazip ve tasarruflu, Üstelik tamir garantili bir şekilde kartınızı dolayısıyla da Kombinizi problemsiz bir şekilde kullanmaya devam edebiliyorsunuz.