PETEK TEMİZLİĞİ

Kombi petekleriniz kullanım süreleri içerisinde Hava yapabilir, Su dönüş filtreleri tıkanabilir yada sisteminizde dönen su içerisinde bulunan atıklar peteklerinizi yada tesisat borularınızı tıkayabilir.

Bu türden arızalarda yakıt tüketiminiz artmasına rağmen Kombinizden alacağınız verim önemli ölçüde düşer. Bu nedenle Kombi sisteminizin bakımı ve petek temizliği önemlidir.

Erturan Kombi sisteminizin verimli kullanımı için gerekli bu temizliği çok kısa bir sürede deneyimli ekibi ve uygun cihaz, ekipman ve kimyasallarla gerçekleştirir.

Kombi ve petek temizliği ile tüm odalarda yüksek performansta ve hızlı ısınma sağlanır.Böylece yakıttan tasarruf sağlanır.Kışın soğuk günlerinde evinizde konforlu ısınma sağlarsınız.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

İzmit cedit erenler konutları,izmit akçakoca konutları,izmit dünya bankası konutları,izmit ayazma mah.toki konutları,izmit bayındırlık konutları,bekirpaşa bölgesi,üçyol bölgesi,yeşilova bölgesi,çayırova bölgesi,izmit tepeköy bölgesi,kartepe bölgesi,derince bölgesi,eşme bölgesi,uzuntarla bölgesi,köseköy bölgesi,derbent bölgesi,acısu bölgesi,suadiye bölgesi,balaban bölgesi,ibrikdere bölgesi ,maşukiye bölgesi,kocaeli üniversitesi evleri